havalandırma

havalandırma sistemleri


Havalandırma, genellikle kapalı bir ortamın havasını değiştirmek amacı güdülerek dışarıdaki temiz havanın içeri alınması ve içerideki havanın da dışarı alınması esnasında yapılan değiş tokuş işlemidir. Kısacası havalandırma işlemlerinde bir hava akımı oluşur ve dışarıdaki temiz havanın içeri girerek ortamı ferahlatması beklenir.

Marangoz atölyeleri, kot kumlama ve taşlama atölyeleri, kısaca pek çok farklı alanda faaliyet gösteren atölye ve fabrikalar havalandırma sistemlerine çalışmalarının sağlıklı biçimde devam ettirebilmesi ve doğraya zarar vermemesi açısından ihtiyaç duymaktadır.

Havalandırma sistemleri günlük hayatta mutfak içerek mekânlarda karşımıza çıksa da büyük bir bölümü sanayi odaklı çalışmaktadır.

Endüstriyel Sanayi tipi havalandırma sistemlerinde toz toplama, baca filtre, sulu filtre, jet pulse, doğalgaz baca sistemleri olmak üzere pek çok farklı havalandırma tipi kullanılmaktadır. Bu saydığımız farklı havalandırma sistemlerinin tamamında sizlere BİMM Havalandırma olarak hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s